Psikososyal Destek

 

Sağlık alanında yapılan çalışmalarda psikososyal desteği öncelikli tutuyor, bu bağlamda 2015 yılından bu yana psikososyal destek çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni projeler üzerinde çalışıyoruz. 
Afet, kriz, savaş vb. durumların yaşandığı bölgelerde yaşananlara şahit olmuş bireylerin ruh sağlıklarının korunması ve iyileştirilmesi için programlar geliştiriyoruz.
Özellikle Suriye iç savaşı sonrasında Türkiye’ye göç etmek zorunda kalan savaş mağdurlarına psikososyal destek çalışmaları düzenleyerek bu alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 
 

 

Gülen Yüzler Projesi’nin 1000 Eseri Sergilendi

  • 15 Ocak 2018

AID ve İHH İnsani Yardım Vakfı’nın 3 yıldır ortaklaşa yürüttüğü “Gülen Yüzler Projesi” kapsamında gerçekleştirilen “Yıldız Tozu Sanat Segisi”nde yetim çocuklar ve annelerinin 1000 eseri sanatseverlerle buluştu.

Detay

Milli Eğitim Bakanımız Sergimizdeydi

  • 15 Ocak 2018

Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı, Uluslararası Doktorlar Birliği ve İHH İnsani Yardım Vakfı’nın 3 yıldır ortaklaşa yürüttüğü “Gülen Yüzler Projesi” kapsamında gerçekleştirilen “Yıldız Tozu Sanat Sergisi”nde yetim çocuklar ve annelerinin emeği ile oluşturulan sergiyi gezdi.

Detay